Bengt Fransson oljemålning
2018-11-17
590712
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Båtar vid Slussen", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 41x33 cm