Bordslampa med kattunge
2018-11-26
590668
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets slut, stomme i patinerad gulmetall i form av en kattunge, kupa med uddig kant i orange- och grönt glasmassa, höjd ca 41 cm
Skada och lagning på kanten av kupan, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen