Harry Wichmann oljemålning
2018-11-17
590654
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Gatubild, signerad och daterad Wichman -87, olja på duk, ca 82x61 cm