Gunnar Zetterström oljemålning
2018-11-17
590647
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Stockholmsmotiv, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 37x50 cm