Arnold Hagström
2018-11-19
590432
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ARNOLD HAGSTRÖM (född 1958): (2) kompositioner, 2 st., signerade, daterade samt numrerad, färgetsningar, bladmått ca 40x54 cm