Silverkandelabrar från 1800-talets mitt
2018-12-03
590352
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 EUR |
KANDELABER, silver, Österrike-Ungern, 1850-tal, löstagbara delar, höjd ca 48 cm.
Otydliga stämplar och åldersrelaterat bruksslitage.