Gräddsnäcka av Magnus Lindgren 1795
2018-12-03
590338
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 600 EUR |
GRÄDDSNÄCKA, Magnus Lindgren, Karlskrona, Sverige, 1795, silver, invändigt förgylld, pärlkant, bladdekorationer, längd 18 cm, vikt 218 g.
Smärre bucklor.