Karin Olsson oljemålning
2018-11-27
590333
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): ´´Vårblommor´´, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 35x35 cm
Tavlan är något lös i ramen