Bengt Lindström färglitografi
2018-11-26
590256
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 13/100, färglitografi, bildstorlek ca 67x49 cm
Något gulnad, ej examinerad ur ramen