Georges Braque litografi
2018-11-15
590240
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Ciel Gris I", monogramsignerad i plåten, 1959, färglitografi, ca 23x7 cm
Ref , Maeght nr 1032