Lage Lindell färglitografi
2018-11-26
590222
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LAGE LINDELL (1920-1980): Komposition, signerad L. Lindell, 16/27, färglitografi, bladstorlek ca 56.5x76 cm
Ej examinerad ur ramen