Carl August Fahlgren oljemålning
2018-11-15
590208
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CARL AUGUST FAHLGREN,(1819-1905): Skärgårdslandskap, signerad och daterad 1896, olja på duk, ca 60x81 cm
Tre hål med bristfalliga lagningar, smärre krackelyr