Karin Olsson oljemålning
2018-11-26
590199
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARIN OLSSON (1928-2006): Landskap med flicka, signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 50x50cm
Smärre slitage, tavlan sitter något lös i ramen