Trancherbestick
Vollendet
2018-11-15
590110
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TRANCHERBESTICK, 2 dlr, silver varav skärdelen är förgylld, stämplade, tillverkare B Erlandsson, 1912 i originaletui, längd ca 26-31 cm