Gösta Werner
2018-11-18
590056
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖSTA WERNER (1909-1992):komposition, signerad G.W, 86/200, färglitografi, bladmått ca 50x70 cm, oramad