Olavi Laine
2018-11-15
590028
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OLAVI LAINE (1922-1983): sydländsk by, signerad Laine och daterad- 59, olja på duk, ca 60x72 cm
Smärre slitage