Oljemålning - 68
2018-11-22
589934
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Komposition, duk på pannå, otydligt signerad och daterad -68, stadsvy med flod och bro, ca 36x180 cm.