Hans Erik Eriksson oljemålning
2018-11-18
589930
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HANS ERIK ERIKSSON (1921-1997): Motiv av en gård med en tupp, signerad, olja på duk, ca 51x68 cm
Smärre slitage