Madeleine Pyk litografi
2018-11-14
589836
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "Bersheba Market", signerad Madeleine Pyk, numrerad 7/10, litografi, bildmått ca 18x25 cm
Ej examinerad ur ramen