Lars Norrman oljemålning
2018-11-15
589833
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): motiv med seglare, signerad Lars Norrman, olja på pannå, ca 51x17 cm
Mindre färgbortfall, spricka