Bockbord furu
2018-11-18
589752
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BOCKBORD, 1900-talets början, furu, oval skiva, höjd ca 71, 202x94 cm
Skivan är lös, senare och omlackerats, slitage, märken, repor