Bordslampor 2 st
2018-11-14
589740
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, omkring 1900-talets mitt, bemålad samt mässing, höjd ca 40-47 cm
Bruksslitage