Tanka 1900-tal
2018-11-15
589736
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TANKA, Tibet, 1900-tal, målning på textil, buddhistisk figurscen, välsignad av lama på baksidan med handavtryck, signerad, ca 108x73 cm