Fabian Lundqvist oljemålning
2018-11-14
589663
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FABIAN LUNDQVIST (1913-1989): Figurkomposition med kvinna och blomkruka, signerad Fabian Lundqvist, olja på duk, ca 39x45 cm