Karl Höglund färglitografi
2018-11-15
589627
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cafémotiv, signerad Karl Höglund, färglitografi numrerad 37/360, bladstrl ca 42x56