Karl Höglund färglitografi
2018-11-15
589623
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Dansande par, signerad Karl Höglund, färglitografi numrerad 240/360, bladstrl ca 62x43 cm