Kvinna med slöja och kors 1800-tal
2018-11-14
589616
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med slöja och kors, signerad och daterad V Modin 18**, olja på duk, ca 39 x 31,5 cm
Krackeleringar, tryckmärke, färgbortfall