Porträtt av Johannes Ávila 1700-tal
2018-11-14
589614
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av den helige Johannes av Ávila, olja på duk, ca 82 x 61 cm
Utskuren duk, krackeleringar, repor, färgbortfall