Svenolov Ehrén färgträsnitt
2018-11-14
589608
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENOLOV EHRÉN (1927-2004): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Svenolov Ehrén 74, numrerad 123/310, färgträsnitt, ca 23 x 58 cm