Ljusstake barock
2018-11-20
589599
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, mässing, höjd ca 20,5 cm
Bruks och åldersslitage, ojämnheter