Ljuskrona barockstil 1900-tal
2018-11-14
589593
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, 6 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 68 cm, diameter 57 cm