Roland Svensson litografi
2018-11-14
589554
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Rorsmannen", signerad Roland S, 186/190, färglitografi, 52x44 cm