Klubbat för:
6 600 SEK
4 000 SEK
APPLIQUER, 1 par, senempire, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, för 5 ljus vardera, höjd ca 28 cm
Delvis senare ljusmanchetter
589513
2018-11-14