Amanda Börjesson oljamålning
2018-11-13
589481
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMANDA BÖRJESSON (1800-tal), Kvinnoporträtt, signerad A Börjesson, olja på duk, 66x44 cm