Einar Nerman tusch
2018-11-13
589459
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Kvinnoportätt, signerad och daterad Nerman -18, tusch, 17x25 cm
Gulnad