Bojan Kina 1900-tal
2018-11-13
589400
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd 22 cm
Lock med nagg