Ett par kandelabrar
2018-11-13
589399
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, ett par, Baccarat, omkring 1900-talets första hälft, höjd ca 34 cm, 17 diam
Bruksslitage