Wiwen Nilsson örhängen
2018-11-29
589373
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WIWEN NILSSON, örhängen, 1 par, sterlingsilver, med hängande rektangulära stavar, skruvsystem, höjd ca 26 mm, totalvikt ca 9.5 g, etui medföljer
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Bruksslitage, mindre repor, ställvis anlöpning