Peter Dahl färglitografier
2018-11-13
589253
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): (2) Fredmans epistel N:o 13 och 26, signerade Peter Dahl, färglitografi, bildstorlek ca 29.5x42.5 cm och bladstorlek ca 29.5x41.5 cm
Ej examinerade ur ramen