Orientmatta Mahal
2018-11-13
589176
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ORIENTMATTA , semiantik, Mahal, ca 360 x 215
Ställvis slitage, skada/lagning, langettering med slitade, senare fransar