David Wallin oljemålning
2018-11-10
589131
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAVID WALLIN (1876-1957): Gorsmotiv,, signerad D. Wallin, olja på pannå, ca 35x26 cm