Karl Axel Pehrson färglitografi
2018-11-10
589110
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Växter, signerad och daterad K A Persson -91, provtryck, färglitografi, ca 39x58 cm