Ulf Gripenholm litografi
2018-11-10
589064
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Figurer i rum, signerad och daterad 79, samt provtryck, ca 33x39 cm