Harry Wichmann oljemålning
2018-11-10
589034
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HARRY WICHMANN (1916-1993): Flanörer, signerad och daterad Wichman -71, olja på pannå, ca 20x12 cm