Santeri Salokivi
2018-12-03
588949
| Klubbat belopp | 2 000 EUR |
| Utropspris | 2 200 EUR |
SANTERI SALOKIVI (1886-1940) Torgscen från Hyéres, signerad Hyéres samt daterad -20, olja på pannå, 31x30 cm
Utställning: Åbo konstmuseum nr 161, 1966