Ryno Frieberg oljemålning
2018-11-12
588910
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RYNO FRIEBERG (född 1920): Längtande kvinna, signerad och daterad Ryno 1950, olja på pannå, ca 33x24 cm