Fredrik Ljungberg West Ham United Sport

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

13 000 SEK

FREDRIK LJUNGBERG, WEST HAM UNITED, FOTBOLLSSKOR, MATCHSTÄLL, egenhändigt signerade fotbollsskor, Puma, storlek 42 2/3, samt signerad tröja och shorts, Umbro.

HISTORIK: Matchstället var avsedd för match och kommer från Ljungbergs "privata lager".

PROVENIENS: Inköpt på välgörenhetsauktion.
ÄKTHETSINTYG från CHILDHOOD medföljer: "Härmed intygar jag, Fredrik Ljungberg, att dessa fotbollsskor har använts och/eller ägts av mig personligen...."

588846

2018-11-25