Georg Lindström oljemålning
2018-11-10
588826
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG LINDSTRÖM (1912-2005), Vy mot Riddarholmen från Sankt Paulsgatan, signerad G Lindström, olja på pannå, målad 1951 enligt etikett á tergo, ca 61 x 58 cm