Fåtölj
2018-11-12
588786
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, förgylld med metall, skinn, sitthöjd ca 38 cm
Slitage