Jöran Nyberg färglitografi
2018-11-10
588676
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JÖRAN NYBERG (1937-2012): Hus i blommande trädgård, färglitografi, signerad och numrerad 171/340, ca 30x40 cm